Menu

Albedo Style

Wszystko o kosmetykach i urodzie

Gdzie najtaniej kupić kalendarz adwentowy ?

albedostyle

0r-4

Już od końca października rozpoczął się szał na KALENDARZE ADWENTOWE z kosmetykami. Nie które z nas czekają na CZARNY PIĄTEK albo też CYBER MONDAY żeby jeszcze taniej go kupić i wypróbować nowości kosmetyczne. Z kolei inne z Nas już kupiły:) bo się nie mogły doczekać :)))

Wiele Vlogerek już pokazuje otwieranie kalendarzy na wizji.

Ja szukając najtaniej znalazłam tylko na kosmetykizameryki.pl najwięcej i najciekawsze kalendarze. Dużo też ofert ma allegro.pl nawet zdziwiłam się że mają kalendarz z Rossmanna XD.

Ja swój kalendarz co prawda znalazłam na gandalf.pl ponieważ był jako jedyny ale najtaniej :) Czasami bardziej się opłaca zamówić na stronie producenta niż ze stron pośrednich. Na allegro kalendarz z NYX jest za ponad 300 zł gdzie na oficjalnej stronie jest za 219 zł i jeszcze poczekać na promocje to myślę że będzie o wiele taniej :)

Jeżeli nie zdecydowałyście się jeszcze na kalendarz i nie wiecie czy warto to polecam Vlogerke ELTORIA otwiera wszystkie dostępne kalendarze codziennie :D Niestety po angielsku tutaj macie linka :)

A Wy jakie kalendarze zamierzacie kupić ?

Czekacie na Czarny Piątek?

Dajcie znać w komentarzach :)

BUZIAKI :***

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • barness

    Ostatnio bardzo dobre kalendarze adwentowe widziałam w Pepco , zerknij na pewno jeszcze będą. Fajny poradnik, jak ktoś nie może się zdecydować, to na pewno wybierze coś dla siebie:) Pozdrawiam!

  • Gość: [nowoczesneszamba.eu] *.dynamic.chello.pl

    Uważam, że kalendarz adwentowy można wykonać samodzielnie...

© Albedo Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci